Юношите на Локомотив Пловдив (набор 2003) станаха шампиони в Междуобластната група! Момчетата на треньора Милен Кунчев грабнаха титлата в последния кръг след бой над Орлета (Пазарджик) като гост 0:4.

След последния съдийски сигнал всички играчи на Локомотив влязоха на терена, за да отпразнуват титлата. С песни за любимия отбор те огласиха игрището, а след това поздравиха и вярната публика, която ги изпрати с бурни аплодисменти.

Всички момчета от отбора посветиха тази титла на техния достоен треньор Милен Кунчев! Преди 2 месеца той получи инфаркт, но успя да се възстанови изключително бързо и да изведе набор 2003 до шампионската купа!

След края на двубоя наставника и техните играчи заслужено отпразнуваха заедно успеха. Футболистите благодариха от сърце на своя треньор за проявеното мъжество, дух, характер, както и за ценните му наставления през целия сезон.

Награждаването на набор 2003 ще се състои утре на полувремето на двубоя между представителните тимове на Локомотив и Черно море на Лаута.