Клуб на привържениците на Ботев Пловдив публикува надъхващо обръщение към "жълто-черните" фенове преди днешния реванш срещу Верея за Купата на България.
Ето какво се казва в призива на КПБП:
Ботевисти, публиката на Ботев изигра своята роля миналата седмица, но нека не забравяме, че днес е поредната битка, която трябва да спечелим.
Жълто-черният тим излиза в реванш от турнира за Купата на България днес от 18:00 ч. на базата в Коматево. Нека всички, отбор и публика, рамо до рамо извървим пътя до финала!
Ние сме готови, бъдете там и не пропускайте поредната магия в жълто и черно!