Нефтохимик може да при­бере двама от ненужните в Ботев Пловдив. Става въпрос за ата­куващия халф Иван Стоянов и левия бек Милен Кикарин.
В момента те се договарят с ръководството на канарче­тата за разтрогване на дого­ворите им с клуба, като не во­дят подготовка с тима.

Кога­то те приключат с жълто-черните, вече ще са свободни агенти. Старши треньорът на бургазлии Христо Янев е провел първоначални разгово­ри с двамата футболисти за условията, при които те биха дошли на стадион "Лазур", твърди "Тема спорт".

През миналия сезон той рабо­ти заедно с Кикарин в ЦСКА, където спечелиха заедно купата на България.

Plovdiv24.bg припомня на своите читатели, че Милен Кикарин още не си е отворил устата, за да каже истини, от които много хора в Ботев щяло да ги заболи.