Локомотив Пловдив ще се подсили с още четирима чужденци. Нещата около привличането им вече са задвижени от мениджъри, близки до треньора Едуард Ераносян.
Очакват се играчи на всички линии, твърди в днешния си брой "Тема спорт". Те трябва да бъдат на разположение на специалиста за двата подготвителни лагера в Турция.
Локо се събира за първа тренировка през 2017 година на 9 януари. До 15 януари тимът ще тренира в Пловдив, а на следващия ден заминава в югоизточната ни съседка. Там черно-белите ще останат до 9 февруари и ще изиграят шест контроли.
Едо договорил в Локо четирима чужденци, по един за всеки пост
© Plovdiv24.bg
Едуард Ераносян