Марица се оплака от неравен терен и слаб съдия след загуба в Куклен
Автор: Екип Plovdiv24.bg 11:42 / 18.09.2016Коментари (0)3603
© Фейсбук страница на Марица
Маричани се оплакаха от неравния терен в Куклен
Марица загуби с 0:1 гостуването си на Атлетик (Куклен) в мач от 7-ия кръг на Трета лига - Югоизточна група. Жълто-сините се оплакаха от условията за игра и от слабото съдийство на Светослав Шехов.

"Теренът на стадиона в Куклен, който е ремонтиран козметично, но не разполага с табела за смените, е неравен и с по-малки размери, което до известна степен затрудни пловдивчани. Освен това главният рефер Светослав Шехов не се представи на ниво", написа по този повод официалната страница на Марица във Фейсбук.

Първото сериозно положение дойде пред вратата на домакините в 13-ата минута. Силен изстрел на Борислав Караматев разтресе напречната греда пред слисания поглед на стража на "червено-черните" Емил Данчев.

В 36-ата минута пък домакините имаха шанс да излязат напред в резултата, но Илия Николов спаси удара на Юлиян Романов.

В 51-ата минута "баските" от Куклен пропуснаха нов добър шанс за гол, след като топката прелетя покрай вратата на Илия Николов, излизайки в аут.

В 60-ата минута падна единственото попадение в мача. Илхан Ибрамчик бе оставен непокрит отляво, топката достигна до него и той стреля. Кълбото закачи играч и леко промени траекторията си, влизайки във вратата на Марица за 1:0.

Така след този кръг Марица заема 5-а позиция в класирането с 12 точки, а Атлетик (Куклен) е 7-ми с 11.

Марица: Илия Николов, Алил Кардашев, Пламен Табаков, Мирослав Пушкаров, Красимир Иванов (капитан), Георги Арабаджиев (Аян Садъков), Даниел Спасов (Георги Георгиев), Петьо Димитров, Борислав Караматев, Димитър Юруков, Венцислав Гюзелев. Треньор: Стоян Димитров

Атлетик (Куклен): Емил Данчев, Георги Аврамов, Николя Домакинов, Никола Праматаров, Митко Ценовски (Иван Сливаров), Юлиян Романов, Васил Гуджев, Димитър Джонджоров, Илхан Ибрамчик, Станимир Ковачев (Мирослав Кайраков), Борислав Хаджиев (Костадин Лозанов). Треньор: Борислав Гюзлев

Главен съдия: Светослав Шехов, асистенти: Деян Георгиев и Даньо Пенев; 4-ти съдия: Камена Георгиева; Делегат: Христо Бойчев всички от Пловдив

Жълти картони: Красимир Иванов, Алил Кардашев, Илия Николов (Марица); Борислав Хаджиев (Атлетик)