Митко Илиев с контузия, дубълът на Локо пада от Вихрен
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:32 / 17.11.2008Коментари (0)3885
Капитанът на Локомотив Пловдив Димитър Илиев е с контузия от двубоя срещу Вихрен в Сандански. Нападателят се оплаква от болки в крака и пропусна днешното възстановително занимание. До няколко дни ще стане ясно дали Илиев ще може да вземе участие в предстоящия двубой срещу Беласица в събота. Другите контузени футболисти - Йордан Милиев, Румен Горанов и Евертон Джилио - Том, вече са по-добре и със сигурност ще бъдат напълно възстановени.

Междувременно дублиращият отбор загуби с 3:4 от втория състав на Вихрен пред около стотина зрители на Лаута. Гостите поведоха с 0:3 още до 33-ата минута с голове на Гарибов (4) и на два пъти Андреев (14, 33). Иван Караманов намали на 1:3 в 40-ата минута, засичайки с глава центриране на Христиан Попов. В самия край на първото полувреме капитанът Ангел Йошев вкара красив гол за 2:3. Бранителят посрещна с крак подаване от фаул на Попов и от малък ъгъл прати топката под напречната греда. В 79-ата минута Вихрен дръпна в резултата с 2:4 след попадение на Иванов. Крайното 3:4 оформи Георги Данов в последната минута от дузпа. Нарушението бе отсъдено за игра с ръка в наказателното поле на Станчев.