Отборът на "Ботев" проведе на осветление последната си тренировка преди мача със "Славия". "Канарчетата" излязоха на централния терен под новите прожектори точно 24 часа преди двубоя от III кръг на Първа професионална лига.
След заниманието футболистите останаха на режим в клубната база.

Днес няколко часа преди срещата ще бъде определена групата от 18 състезатели, които ще бъдат вписани в тимовия лист.

"Ботев" и "Славия" излизат един срещу друг в последния мач от III кръг на Първа професионална лига от 20:00 часа на "Футболен комплекс Ботев 1912".

Plovdiv24.bg припочня, че жълто черните записаха равен и загуба в първите си два официални двубоя и днес ще преследват своята първа победа за сезона.