Снимка на поредния наглец, паркирал на място за инвалиди, ни изпрати читател на Plovdiv24.bg.
От подадения сигнал се разбира, че собственикът на спрения автомобил е пред него и говори по телефона си. Въпреки че има свободни паркоместа, джигитът е избрал точно това, което е най-близо да входа на магазин Billa и случайно е маркирано за инвалиди.
Очевидно правилата не важат за хора с джипове, но пък затова ги поместваме в рубриката ни "Акция "Наглец" срещу неправилното паркиране








nevena_t
на 15.08.2016 г.
Колата и шофьорът май си приличат по конфигурация :-)
brown bomber
на 15.08.2016 г.
Забелязвам интересна тенденция, всеки път като видя джип паркиран по "нашенски", от него изпълзява едно такова затлъстяло, ошишкано, мързеливо до мозъка на костите си дееволюирало свинеподобно същество. Досега не съм видял човек с нормално телосложение и джип да паркира така, всички са ба*ти и свинчоците.
raziel_pld
на 14.08.2016 г.
Щото видиш ли всичките тея инвалиди дето чакат на пълният паркинг ... няма да могат да си намеря място милите.
четериосем
на 14.08.2016 г.
Този -ШАРДЕН-се е завърнал от море и трябва да го видят всички.Живота е парички и не е ЗА всички-БРАТЧЕТА СЕСТРИЧКИ-.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!