Собственикът на Локо (Пд) Христо Крушарски направи поредното си култово изказване, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Клубният бос бе провокиран с въпрос дали приема претенциите на Левски към съдийството в мача на Лаута, който завърши 2:2.
"Не ми хареса играта на моя отбор. Оставете ги тези претенции. Стига са ревали. Все нещо им пречи. От другия мач се събличам и почвам да играя и аз", изригна Крушарски при напускането си на стадион "Локомотив.