Членът на Управителния съвет на Левски Николай Илиев изригна срещу съдията на мача с Локо (Пд) Никола Попов, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Ето какво заяви на излизане от Лаута бившият национален защитник:

"Момчетата заслужават похвала за това, което показаха на терена. Вие не видяхте ли защо Левски не победи? За пореден път бяхме ограбени. Гледахме дузпата на повторение. При третия запис се вижда, че няма никакъв контакт между Сандсберг и футболиста на Локомотив Пловдив".

"Не искам да ги наричам съдиите корумпирани, но изпратени да изпълнят една поръчка. Трябваше абсолютно заслужено да спечелим. Не може по този начин да се продължава да ни пращат съдии с техните поръчки. Публиката ни рано или късно ще отиде при БФС и ще разреши този проблем".