Локо (Пд) проведе днес преди обед единствената си за днес тренировка от подготвителния лагер в Турция, съобщиха за Plovdiv24.bg от клуба.
Следобед от 17,30 часа черно-белите излизат за първата си контрола срещу камерунския Training Center SIBM.
"Смърфовете" тренираха в отлично настроение при слънчево време и температура на въздуха около 21 градуса.
Както Plovdiv24.bg вече информира своите читатели, заниманието пропусна единствено вратарят Ясин Ел Харуби.
Черно-белите имаха известни затруднения вчера, когато над тренировъчния им терен се изви гъста мъгла, но днес времето е прекрасно за тренировка или мач.