Старши треньорът на Локомотив Илиан Илиев подхвана от днес футболистите с двуразови занимания. Всички играчи ще минат на няколко групи и медицинските изследвания, научи Plovdiv24.bg.
Днес, утре и в петък тренировките ще са от 8:45 и 18:00 часа. За събота е предвидено едно занимание от 9:00 часа и едва след това идва еднодневна почивка за футболистите.

В понеделник тренировъчният цикъл започва отново в 8:45 часа сутринта.

Както Plovdiv24.bg вече информира своите читатели, всички тренировки на Локо ще се провеждат на терена на "Векта".