Играчите и спортно-техническият щаб на Локомотив имат изцяло нова спортна екипировка. Тя е на фирмата, която и през миналия сезон обличаше отбора.
Запазва се практиката треньорите да са в червени анцузи, а Мартин Камбуров и компания да са в черно и бяло, похвалиха се от Лаута.
Припомняме, че смърфовете са в почивка до 20.06 (понеделник), когато ще се съберат на Лаута, но ще проведат тренировката си на игрищата на Векта.
Точно в 16:00 часа Илиан Илиев ще отговаря на въпросите на журналистите в залата за пресконференции.