Все още Ботев Пловдив няма нови собственици по документи, тъй като акциите не са прехвърлени на Георги Самуилов и Румен Чандъров.
Днес от управата на клуба за пореден път обявиха, че "тече процедура по прехвърлянето на акции". Шефовете увериха феновете на отбора, че всичко е наред около въпросната процедура и след като тя завърши, ще бъде пусната официална информация.
Plovdiv24.bg доста отдавна попита президента на Ботев Ангел Палийски защо се бави прехвърлянето на акции. Припомнете си какво каза тогава клубният бос тук.