В неделя, 15 май, в зала "Олимпиада" в Пловдив ще се проведе благотворителен баскетболен турнир под мотото "Да подадем пас на Ники!
В състезанието може да се включи всеки, като записването става на място в залата или във Фейсбук страницата на събитието.
Целта на баскетболния турнир е да се съберат средства за лечението на пловдивчанина Николай Попов, който се бори с ужасната диагноза остра лимфобластна левкемия.
Събитието започва в 9:00 часа сутринта.