Съдийска грешка лиши Марица от победа
Автор: Екип Plovdiv24.bg 12:58 / 24.04.2016Коментари (0)4909
© Фейсбук страница на Марица
Марица и Борислав (Първомай) завършиха 0:0 в регионално дерби от 28-ия кръг в Югоизточна "В" група.

Най-спорният момент в мача бе във втората минута на даденото от съдията Кристиян Колев добавено време. След центриране в наказателното поле на гостите вратарят на първомайци Ферди Мюмюнов подцени ситуацията и изпусна топката.

Константин Атанасов бе в близост и без проблем я прати в мрежата, но реферът отсъди нарушение срещу вратаря, въпреки че съприкосновение с него нямаше.

Гостите останаха много доволни от точката, а първомайската агитка поздрави футболистите в червено и черно.

За Марица остана разочарованието, че във второ поредно домакинство не успяват да стигнат до победата, информира официалната страница на клуба във Фейсбук.

В следващият 29-и кръг Марица приема възродения от Красимир Манолов тим на Левски (Карлово).

Всички срещи от кръга са по програма изместени в петък - 29 април от 17 часа, заради Великденските празници.

Марица: Илия Николов, Алил Кардашев, Димитър Мичков, Мирослав Пушкаров, Петьо Димитров, Красимир Иванов - капитан, Константин Атанасов, Венцислав Гюзелев (Даниел Спасов), Борислав Никифоров, Димитър Юруков, Георги Георгиев (Ангел Семерджиев).

Борислав (Първомай): Ферди Мюмюнов, Георги Савчев, Георги Неделчев, Апостол Павлов, Тенчо Тенев, Илия Янков (Димо Хаджиев), Пейо Батинов, Илия Длагонски, Йордан Томов (Димитър Даллев), Васил Колев (Кристиян Ватралев), Християн Христев.

Жълти картони: Георги Неделчев 24' и Кристиян Ватралев 75' (Б); Венцислав Гюзелев (М)

Съдия: Кристиян Колев - Пловдив; Помощници: Атанас Бозев - Пловдив и Янко Чакъров - Пловдив; 4-ти съдия: Владимир Недялков - Пловдив