Футболистите на Локо (Пд) ще излязат днес в почивка, която ще продължи 48 часа, разбра Plovdiv24.bg.
Треньорът на черно-белите Илиан Илиев разпуска отбора веднага след края на днешната контрола с Локо (ГО), която е от 16 часа на Лаута.
В събота "смърфовете" ще имат възможност за пълен релакс, а първата им тренировка от новия седмичен цикъл е в неделя от 18 часа, видя Plovdiv24.bg.
Ето програмата на черно-белите за следващите дни до мача с Пирин:
Понеделник (28 март) - Тренировка от 10:30 часа и от 17:00 часа.
Вторник (29 март) - Тренировка от 18:00 часа.
Сряда (30 март) - Тренировка от 10:30 часа.
Четвъртък (31 март) - Тренировка от 18:00 часа.
Петък (1 април) - Мач с Пирин от 20:15 часа.
Илиан Илиев