С глоба от 1000 лева се размина Ботев Пловдив за хвърлените предмети към терена по време на двубоя срещу Славия.
Феновете на "канарчетата" обсипаха терена с пластмасови бутилки малко преди края на срещата, когато играчът на домакините Лъчезар Балтанов получи втори жълти и съответно червен картон в рамките на няколко минути.
Изнервени от негативния развой на мача и изгонването на Балтанов, "жълто-черните" запалянковци опитаха да уцелят главния рефер на мача Никола Попов и част от футболистите на столичани.
1000 лева глоба за Ботев за хвърлените бутилки
© Plovdiv24.bg
Лъчезар Балтанов