Най-добрият български тенисист Григор Димитров показа, че обича да чете книги и публикува снимка в "Инстаграм", на която е разлистил "Война и мир".

Гришо се е настанил небрежно на пода в библиотека и държи в ръка романа на Лев Толстой.

"От Никалъс Спаркс до Лев Толстой!". отбелязва тенисистът към снимката.

Източник: в. "24 часа"