Капитанът и лидер на Локомотив Мартин Камбуров призна, че е имало напрежение в тима преди отбелязването на гола в срещата с Монтана, но в крайна сметка "смърфовете" заслужено са стигнали до успеха.
"Имаше напрежение преди гола, но радостното е, че успяхме да победим и вземем трите точки", каза Камбуров.
"Всеки път ги коментирам съдиите. Стига повече. Всички виждат за какво става въпрос", допълни капитанът на "черно-белите".
"Радостното е, че вкарахме и заслужено спечелихме мача", завърши Мартин Камбуров.
Мартин Камбуров: Имаше напрежение преди гола
© Plovdiv24.bg
Мартин Камбуров