Новият собственик на Локомотив Христо Крушарски има намерение да превърне "Лаута" в европейски стадион.
Освен вече анонсираните ремонти на сектора за гости и изграждането на "Трибуна Бесека", бизнесменът възнамерява да постави и козирка над всички сектори.
Локомотив ще получи и 1 милион лева държавна помощ, с които ще бъдат изградени нов терен със супер модерна отводнителна система и отопление, както и модерни тоалетни на целия стадион.
Крушарски превръща стадион "Локомотив" в истинско бижу
© Plovdiv24.bg