Зоран Балдовалиев смята, че Локомотив е искал повече победата и затова я е постигнал - 2:1 срещу Ботев.
"Публиката ни подкрепяше от самото начало, искахме повече от Ботев да победим. Влязохме в срещата с голямо желание и в крайна сметка стигнахме до успеха", отсече македонският нападател на "черно-белите".
Запитан дали Локо има сили да стане шампион, както пожела финансовият благодетел на клуба Христо Крушарски?
"Не знам, ще видим, след Нова година ще видим много по-силен Локомотив. За мен отборът ще финишира сред първите в класирането. Формата ни се връща, напоследък имаме само един слаб мач с Берое, но като цяло вървим във възходяща линия."