"Лаута" не е Галакси. С този транспарант привържениците на Локомотив изразиха недоволството си към част от футболистите по време на двубоя с Пирин, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
По този начин ултрасите визираха постоянното присъствие на някои играчи в известните пловдивски дискотеки.
Феновете на Локо към играчите: "Лаута“ не е Галакси
© Plovdiv24.bg