Помощник треньорът на Локомотив Петър Пашев смята, че само липсата на късмет е лишила отбора от поне точка при гостуването на Черно море.

"Ако погледнем днешния мач, нямахме проблеми от игрово естество. Нямахме късмет. Съжалявам за тази загуба. Раздадохме се докрай, имахме доста възможности."

"Един парадокс попитах нашия вратар дали е докоснал топката в мача - той ми каза не. С един удар при първия гол и с един автогол ни победиха."

"Твърде е рано да мислим за мача с Пирин. Двубоят ще бъде интересн, но ние сме длъжни да го спечелим."

"Стефан Велев е много добър футболист. Включването му е доста добро. Той ще помогне с каквото може и има желание да го направи", коментира Петър Пашев.