Почетният президент на Локомотив Христо Бонев заяви, че при повече къс­мет тимът е можел да си тръгне с точка от гостуване­то на Лудогорец, загубено с 0:1. 
"Чух се с треньорите след мача. Казаха, че сме играли на ниво, дори на моменти и по-добре от Лудогореи, но не сме имали късмет", съжали Зума.

"Надявам се срещу Левски шансът да е на наша страна. Важно е момчетата да се ста­раят и да продължават да се раздават на сто процента. Дано дойдат повече хора на стадиона. Разчитаме много на подкрепата на публиката", до­бави бившият селекционер на националния отбор. 

Вчера "смърфовете" подновиха тре­нировки след ден почивка. В неделя от 20:00 часа е двубо­ят със сините на "Лаута".