Ветераните на Локомотив ще играят тази вечер приятелски мач срещу сборен аржентински отбор. Двубоят е на официалния терен на "Лаута" от 20,00 часа, веднага след края на тренировката на представителния тим.
Тя започва в 18,30 часа. Това е отлична възможност феновете на "черно-белите" да уважат и двете събития.
Първо да надъхат допълнително своите любимци за утрешното дерби срещу Ботев в Коматево, а след това да видят в каква форма са футболистите, носили любимото "черно-бяло" райе преди доста години.