ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболТенисБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (16)
Пловдив домакин на световно първенство по савате
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:30 / 28.07.2015Коментари (0)5761
©
Французинът Ален Тардиц (Alain Tardits), многократен шампион на Франция по савате и всепризнат посланик на савате по света, е отново в България за предстоящите Световно първенство за юноши и девойки и открит турнир по савате. 

Домакин на двете прояви от 30 юли до 1 август е град Пловдив. 

Преди това в София се събират треньори, състезатели и приятели на бойния спорт на международен семинар. Домакин е столичният "ABC Fight Club", който няколко години организира семинари и тренировки по савате, а негови състезатели участват с успех в международни турнири по бойния спорт.

Участие ще вземат повече от 200 състезатели от 30 страни. За първи път пристигат треньори и състезатели от Индия, където в последните години савате прави първите си стъпки. Българският отбор е съставен от състезатели на Спортните клубове: ABC Fight Club София, СК Леон Комба Пловдив, СК Патриот Дупница, СК Боил Варна, СК Фуриозо Балчик. 

Семинарът и състезанията в София и Пловдив се организират от Българската федерация по савате и от Международната федерация по савате - Fédération Internationale de Savate и клуб Леон Комба от Пловдив. Срещите са лайт контакт или assaut, какъвто е френският термин. Състезателите са разделени на категории в зависимост от теглото.

Състезанията ще се проведат в Международен панаир Пловдив, Палата 7. На 30,31 юли и 1 август от 10 до 20 часа, входът е свободен. На 1 август се предвижда гала вечер с атрактивни двубои.







Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!

Актуални Четени Теми
Генерална репетиция за Локо преди баража срещу четвъртия във Втора лига
Асеновец разгроми Спартак с 4:1 на стадион "Пловдив"
Ръководството на ПФК Ботев вдигна двойно цената за спирането на "Колежа"
Погват футболните хулигани с доживотни забрани
Томаш похвали пловдивчанин: Най-добрият е!
Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: