Левски все още не е обявил официално "Виваком" за нов генерален спонсор, но единият от новите собственици - Иво Тонев, съобщи, че се водят преговори и с две други компании. Очаква се мобилният оператор да дава над 1 милион лева годишно на "сините".
"Водим доста напреднали преговори с една голяма компания, която ще бъде официален спонсор на "Левски". Има интерес от още две компании, с които водим преговори вече повече от 15 дни. Предпочитам да не изпадам в детайли и подробности. Когато финализираме тези преговори, дай Боже успешно, ще се знаят точно кои са компаниите и какви са параметрите по договорите", заяви Иво Тонев в интервю за предаването "120 минути" по bTV.