Локомотив ще се завърне в Пловдив от втория си подготвителен лагер в Банско директно в деня на насроченото официално представяне на тима за новия сезон срещу Верея. Контролата срещу старозагорци ще е в сряда от 20 ч.
Възпитаниците на Христо Колев ще се приберат в Пловдив в сряда, в ранния следобед. Сутринта те ще проведат лека тренировка, след което ще обядват и ще потеглят към Пловдив. Под тепетата те ще отседнат за няколко часа в местен хотел.
Както вече информирахме, официалното представяне на "черно-белите" ще бъде предхождано от голям празник, включващ музикална част, скара и бира.
"Смърфовете" слизат от Банско директно за представянето
© Plovdiv24.bg