"Нямаме право на друг изход освен победа в дербито с Локомотив Пловдив", каза десният бек на Ботев Пд Йордан Христов.
"Трябват ни още два успеха, за да имаме шансове за първата шестица. Затова друга алтернатива освен трите точки в неделя за нас не съществува.
Хубаво е, че в двубоя с Марек успяхме да се опазим от контузии и наказания. Имаше момчета, които висяха с картони, но хубавото е, че не получиха", добави бранителят.
Йордан Христов: Нямаме право на друго освен победа в дербито
© Plovdiv24.bg
Йордан Христов