Защитникът на Локомотив Пловдив Диего Фераресо е го­тов да остане, сти­га да има гаранции, че отборът ще продължи да е сред факторите у нас и през следващото първенство.
Бразилецът има предложения от Турция и Втора Бундеслига в Германия. Засега обаче той е раздвоен дали да остане на "Лаута" или да заиграе зад граница.

Диего, който нас­коро взе български паспорт, не бил склонен да премина­ва в друг наш тим, тъй като се чувствал най-добре в Локомотив Пловдив. Договорът му с черно-белите е до зи­мата.

Източник: в. "Тема Спорт"