Клубът на привържениците на Локомотив Пловдив - "London Crew" излезе с декларация срещу сегашното управлението на "черно-белите".
Plovdiv24.bg публикува обръщението без редакторска намеса:
Ние, организираните привърженици на Локомотив Пловдив в Лондон, заставаме твърдо на позицията, че Коко Динев и цялото ръководство трябва незабавно да си тръгнат от нашия любим отбор!
Причините са ясни: Неизпълняване на задълженията като ръководство към футболисти, служители на клуба и локомотивската общност като цяло!
Като хора, израснали на любимия стадион, обиколили цяла България и следвайки отбора навсякъде в Европа, пътувайки нерядко 2600 километра, за да гледат един мач, и отделяйки средства за подпомагане на идеята Локомотив, мислим, че имаме правото да застанем с нашата позиция и да кажем твърдо - Коко вън!
Дано най-сетне дойде пак моментът, в който името на нашия клуб ще се превърне отново в символ на всеотдайност и единност на терена и на трибуните!
Клуб на привържениците на Локомотив Пловдив - "London Crew"