ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболТенисБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюСтатистики
Спортните новини: Днес (0) | Вчера (22)
Тенисистките ни готови за "Фед къп"
Автор: Екип Plovdiv24.bg 13:11 / 04.02.2014Коментари (0)2272
©
Тенисистките, които ще представят България за "Фед къп" са напълно готови за предстоящите мачове. От днес, 4 февруари, до неделя състезателките ни ще играят в двубоите от първа група на Евро-африканската зона на турнира. Първият сблъсък на нашите тенисистки от група "D" срещу Португалия е този следобед.

"Момичетата са готови за двубоя. Тренират усилено, а най-важното за мен е, че всичките са здрави. Пак повтарям, че за мен португалките вече са фаворит в нашата група, но ще се борим за всеки един гейм", заяви капитанът Дора Рангелова от Будапеща.

В двата двубоя на единично ще играят Елица Костова и Изабелла Шиникова. За мача на двойки Рангелова все още не е взела окончателно решение. В тренировъчния двубой на двойки снощи Елица Костова игра с дебютантката Виктория Томова срещу Изабелла Шиникова и другата дебютантка Борислава Ботушарова.

В програмата на националния ни отбор сряда е почивен ден. В четвъртък от 11:00 ч. тимът ни премери сили с Турция, а ден по-късно по същото време - и срещу Беларус. Плейофите за място ще се играят в неделя.

В състава на България не попадна най-добрата ни тенисистка Цветана Пиронкова. Пловдивчанката не успя да се възстанови от контузията, която я мъчеше още на Откритото първенство на Австралия. В тима не е и Диа Евтимова, която също е с травма.

Въпреки че не е в Будапеща обаче Пиронкова също е съпричастна с предстоящите мачове на състезателките ни. Цвети дори е автор на идейния проект на официалните облекла, с които отборът ни се представя в в унгарската столица.

Още по темата: общо новини по темата: 3
28.01.2014
28.01.2014
13.01.2014






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!

Актуални Четени Теми
На Локо Пловдив му гарантираха поне бараж срещу четвъртия в Б група
Карлос Насар разкри пред "Фокус": На 17 също щях да съм олимпийски шампион
Гонзо: Ще вземем най-правилното решение да играят българи! Разбира се, че ще бъда на финала
Марица U18 стартира националните финали, съперници са три столични отбора
Игра 2 години в Локо, а сега може да се върне на "Лаута" за съдбоносен бараж
Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: