Двама футболисти на Локо София със си­гурност отпадат за неделното домакинство на Ботев Пловдив. Това са десният бек Мар­тин Димитров и вътрешният халф Даниел Гаджев. Те са с контузии от последния мач с Калиакра за купата и няма да бъдат възста­новени за мача с канарчетата.

Под въпрос пък е участието на други три­ма. На облекчен режим продължават да тренират Матютю, Махамат и Елтон. Те имат разтежения от мача с Левски, но почти си­гурно ще бъдат вдигнати за двубоя в неделя. През уикенда Елтон се е прибирал до Франция за багаж.

В състава на Стефан Генов се завръща Том след изтърпяно наказание.

Източник: в. "Тема Спорт"