Спортно-техническата комисия на БФС измести за неделя (20 октомври) двубоя от 13 кръг на "А" група между Локомотив (София) и "Ботев" (Пловдив).

Решението е взето след молба на "канарчетата" и след съгласието на ТВ 7 и "Футбол Про Медия". От телевизията отказали да излъчват мача.

Двубоят трябваше да се играе в петък (18 октомври) от 16:30 часа, а след промяната ще се проведе в неделя (20 октомври) от 16:30 часа.