Кондиционният треньор на Ботев (Пд) Михайло Шекероски няма да бъде на разположение на "канарчетата" близо месец. Македон­ският специалист бе­ше опериран и сега се възстановява в комплекс "Царско се­ло" в София.

Пробле­мите на наставника са от доста време, като има разкъсани връзки на коляното. Частици от бедрото са му били използва­ни за лекуването на травмата. В негово отсъствие за физи­ческата подготовка на "жълто-черните" ще се грижи Светослав Гърков, който до­сега работеше в ДЮШ.


Източник: в. "Меридиан мач"