Билетите за двубоя от 12-ия кръг в "А" група между отборите на "Ботев" Пловдив и "Нефтохимик" са пуснати в предварителна продажба, съобщава официалния сайт на "канарите". Срещата ще се играе в събота (05.10) с начален час - 16:00.
Цената на талоните, които се разпространяват в двата фен-магазина на клуба, е 6 лева, като тя ще бъде актуална до края на работния ден в петък. В събота билетите ще се продават срещу 8 лева.
Без промяна остават цените за ученици между 12 и 18 г. и пенсионери над 65 г., които влизат с билет от 3 лева, както и безплатният вход за деца под 12-годишна възраст.












Ботев Пд1912
на 02.10.2013 г.
Гаранция ви давам ,че няма да има повече от 4 000 и една от причините е 8 то лева билет . Във ,,В,,група идвахва по 7-8 000 , сега не можем и 5 000 да съберем . Ако цената е 4 лв преди и 5 лв в деня на мача ,ще идват поне 3 000 повече , което като краен приход от продажбата на билети ,ще е една и съща . При сегашното положение , губи отбора от по-голяма подкрепа , губят и феновете с по-малък доход които не могат да си позволят да гледат на живо любимият си отбор.
КАНАР 72
на 01.10.2013 г.
Мисля, че е добре в такива безмислени мачове да се направи един реверанс и към по бедните ни фенове. Аз по принцип съм с карта, но има хора за които 8 лв. са много пари и ако искат да си доведат и семействата ще им излезне твърде солено. Виждате, че на такива мачове няма голям интерес.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!