Президентът на Майнц 05 Харалд Щрутц пристига днес в Пловдив за преговори с Ботев за звездата на клуба Тодор Неделев. Към днешна дата немците са отправили официална оферта от 3 500 000 евро за крилото. Освен тази фиксирана сума, от Майнц са готови да дадат и различни бонуси на канарчетата, които са свързани с представянето на Тодор Неделев. С тях офертата набъбва с още 600 000 лв.
Харалд Щрутц, който ще пристигне в България с още няколко представители на клуба, ще се срещне с президента на клуба Юли Попов около обяд. Очаква се до края на деня да има положителна или отрицателна развръзка по трансфера.
Междувременно се разбра, че Ботев Пловдив е блокирало преговорите с Ред Бул Залцбург, които са готови да платят близо 5 000 000 евро за Неделев. От Ботев са категорични, че занапред въобще няма да водят разговори с австрийците, тъй като са им бесни, след като "биковете" стартираха нерегламентирани преговори с играча.
Източник: Меридиан мач












Xemys
на 30.08.2013 г.
Само едно добро има около тази сага, увеличи се посещението на туристи в Пловдив ;-)
СТАДИОНА ИЗГНИ
на 30.08.2013 г.
хахахахахахахахахахахахаха направо плача от смях няколко дни с вас псевдо големци .
plamenpet81
на 30.08.2013 г.
Пореднaтa сaгa продължaвa.Сaмо го прaщaт къде ли не.Спрете се вече сaмо дa вредите нa Тошко.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!