Мъри: Доволен съм от победата и трите точки
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:32 / 06.04.2013Коментари (14)4669
Наставникът на Ботев Пловдив Станимир Стоилов призна след успеха с 3:1 над Черно море, че е доволен от победата и трите точки срещу "моряците".

"Получи се добър мач. Двата отбора си разделиха по едно полувреме. Доволен съм от победата и трите точки. На моменти оставяхме инициативата, което не харесвам", заяви Стоилов.

"Дано не се налага повече да играем в такива мачове. Такъв двубой не може да е критерий. Не е задължително на всяка цена да сме първи, втори, трети и четвърти, важното е да се развиваме като клуб", каза още Мъри.

+3

Все по стабилен Ботев! Чета хвалебствията по адрес на Мъри и екипът му и си спомних коментарите преди няколоко месеца,то не бяха плюнки,то не бяха критики.Най-важното е,че отборът върви в правилна посока,към върха на класирането.
+6

Доволни сме от работата не само на Мъри, а на целия щаб! Много хубави неща прочетох за Цанко Цветанов. Ценен със своите познания от тактическо естество! Сега чета, че от Левски преговарят за привличането на Саид Ибраимов, нашия втори помощник треньор. Не бива да се допускат промени в щаба!
+15

Мъри доволни сме от това което правиш досега.Дано продължаваш със победите в Ботев Пловдив.И дано постигнеш успехите които постигна с Левски. Ай канари. Напред мой БОТЕВ.
+20

Честита победа , канари! Днес отбора обаче не ми хареса много.Нямаше я борбата и пресата , имаше икономисване. Добре е че имаме класни изпълнители , които могат да печелят такива мачове.Дано в следващия мач раздаването да е на 100%. Ще е необходимо, щото може и да не станем тая година шампиони, но е хубаво като бием наред.