"Честитя победата на момчетата, на ръководството, както и на феновете. Поздравявам Локомотив Сф, беше достоен противник", заяви след края на мача помощник треньорът на Ботев Пд Александър Димитров, който ръководи днес двубоя от скамейката заради наказание на Ферарио Спасов.
"Желанието ни от тук нататък е да усъвършенстваме стила на игра, който приложихме днес. Също така да подобряваме взаимодействието между играчите и да няма никакво отстъпление или лъкатушене", добави още той.
Относно предстоящите мачове с Литекс, ЦСКА и Локо Пд Димитров заяви:"Чакаме тези мачове с нетърпение. Влизаме в тежка серия, но имаме основа и нужда от такива мачове, за да се развива Ботев Пд като отбор и като клуб".