Дефанзивният халф на Локомотив Пловдив Любомир Витанов стана поредния играч, който си тръгна от "Лаута". 
Полузащитникът не хареса финансовите условия, които му бяха предложени в новия договор и сам реши да си тръгне. 
Именно поради тази причина Любо не взе участие в днешната проверка с Ягодина (О:0).