Един от най-стабилните бранители на Локомотив Пловдив Джереми Родригес е постигнал споразумение със собственика на клуба Константин Динев за нов договор.
Така французинът ще остане и през следващия сезон на "Лаута".
Очаква се в близките дни и други играчи да преподпишат договорите си и да останат в Локомотив.
Коко и Джереми се разбраха за нов договор - бекът остава на "Лаута"
© Plovdiv24.bg
Джереми Родригес
Константин Динев