"Излизаме само за победа в дербито срещу Ботев", заяви в интервю за Plovdiv24.bg старши-треньорът на Любимец Стамен Белчев.
Очакванията на Белчев са за поне 5000 местни запалянковци, които с подкрепата си да помогнат на отбора да постигне победа над прекия си конкурент за елита.
Наставникът на Любимец също така се надява да се получи интересен двубой, в който неговия отбор да продължи добрата си серия срещу "канарчетата".
Стамен Белчев: Излизаме за победа срещу Ботев пред 5000 наши фенове
© Plovdiv24.bg