Треньорът на Локомотив Пловдив Емил Велев остана изключително доволен, след елиминирането на любими си клуб.
"Щастлив съм, че продължихме напред. Получи се мач с голям заряд. Искам да играем по същия начин и при гостувания си. Иначе се надявам в следващия кръг за Купата пак да сме домакините, защото се видя, че за съперниците ни е трудно на "Лаута".
По повод спекулациите, които свързват Велев да се върне на "Герена", той отговори: "Ако получа предложение, ще ми трябват 24 часа, за да си помисля".
Емил Велев