Административният директор на Локомотив Пловдив Атанас Узунов заяви, че Локомотив София напълно заслужено са си спечелили дербито.
"Изпуснахме първото полувреме положения и второто Локомотив София ни победи. Първото полувреме беше прилично. Второто след, гола, момчетата просто не повярваха в себе си, че могат да обърнат мача и естествено, загубиха", заяви Узунов.
Узунов: Заслужено загубихме
© Plovdiv24.bg
Атанас Узунов