Край на сагата от това, къде ще се играе дербито от 17-ия кръг на "А" група между отборите на Локомотив София и Локомотив Пловдив. 
Преди броени минути администратора на пловдивското Локо Атанас Узунов заяви за Plovdiv24.bg, че "железничарското" дерби ще се играе на стадион "Локомотив" в Надежда.
Дербито е днес от 15,30 часа. 
За пловдивчани мача пропускат контузения Флориан Лучини и наказания Христо Спасов. Други проблеми пред наставника Емил Велев няма. 
Старши-треньорът на Локо Сф Антон Велков ще трябва да сглобява състава без контузените Марчо Дафчев, Иво Ива­нов, Андрей Атанасов и Стойчо Младенов.