Ботев с лекота се наложи над Септември, Деян Христов с първи гол
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:25 / 27.01.2012Коментари (75)11155
Ботев с лекота се наложи в първата си контрола за годината. "Канарчетата" разбиха с 4:0 Семтември (Симитли).

Деян Христов даде преднина на Ботев в 22-ата мината. Нападателят бе изведен от Петър Атанасов зад отбраната на Септември и с прецизен удар откри. След гола на Христов, старши-треньора на "канарчетата" Милен Радуканов покани всички футболисти да поздравят автора на попадението. До почивката падна нов гол във вратата на Симитли негов автор стана Петър Атанасов, който бе изведен сам срещу стража Ганев и не сгреши за 2:0.

След почивката паднаха нови две попадения във вратата на Семтември, а Милен Радуканов пусна изцяло нов състав. В 58-ата минута "жълто-черните" направиха резултата класически. Ирфан Юсенов-Арфата напредна по крилота след което центрира балонно към вратата, вратарят на Симитли изпусна топката, която спря в мрежата зад него. Пет минути преди края на мача Арфата вкара втория си гол в мача. Бързоногият халф бе изведен отляво от Николай Манчев и с красив диагонален удар оформи крайното 4:0.