Новият шеф на Ботев Юли Попов бе изключително доволен след победата над Черноморец.
"Пожелавам си Локо за съперник на жребия в понеделник, че кой друг? Изиграхме добър мач срещу силен съперник, но мисля, че бяхме по-добри и затова спечелихме".
Новият шеф на Ботев Юли Попов бе изключително доволен след победата над Черноморец.
"Пожелавам си Локо за съперник на жребия в понеделник, че кой друг? Изиграхме добър мач срещу силен съперник, но мисля, че бяхме по-добри и затова спечелихме".
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!