Дисциплинарна комисия на БФС глоби Ботев с 500лв. за хвърлени предмети по време на мач. 
Ето и решението на ДК на БФС:

За хвърлени предмети на основание чл.37, ал.1, т. 4, б. А -предложение 1 - ДК наказва ФК"Ботев" Пд с имуществена санкция в размер на 500 лева.