Съдията от последното дерби на Пловдив идва на "Лаута" за реванша срещу Арда

4052
1

Млад и надежден съдия от Перник получи наряд за полуфиналния реванш от турнира за Купата на България между Локомотив Пловдив и Арда. Двубоят е в четвъртък (30 април) от 19:00 часа на стадион "Локомотив", а в първия мач черно-белите спечелиха с 4:0.

Мачът ще бъде свирен от Любослав Любомиров. Той е познат на футболната общественост в Пловдив от 122-ото градско дерби, което ръководеше на 8 април на стадион "Христо Ботев" и завърши 1:1.

Пълните съдийски назначения за срещата

30 април 2026 г., четвъртък, 19:00 ч.

ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926 АД - ПФК Арда Кърджали 1924

ГС: Любослав Бисеров Любомиров АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Костадин Димитров Тановчев

4-ТИ: Мариян Георгиев Гребенчарски ВАР: Никола Антонов Попов АВАР: Димитър Димитров Димитров

СН: Йордан Костадинов Иванов 

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.


Още по темата: Купа на България сезон 2025/2026
Всички новини по темата: (143)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!